Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 232 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/08/2022 02:10

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 252 000 KM

Audi A4 2013 2.0tdi 177ps me Dogan 8Gmultitronic

Audi A4 2.0tdi 2013 177ps 250km e sapoardhur nga Gjermania me Dogane te paguar .

Vetura Posedon : Led para mbrapa, Ulset me nxemje , Ulset me komanda , Navigacion , Sensora Parkingu (M) , Komanda n’Timon , Tempomat , Klimatronik , Liber t’Servisit , Interiorin Krem , Palimin e Pasqyreve , AutoHold , Assist Plus , Multitronic 8 shpejtsi , Perde mbrapa fabrikisht , Fellne me Goma Dunlop 17 , etj …

Vetura eshte ne gjendje te rregull .

📲048-80-30-85
📲044-80-30-85

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit