Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 288 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/08/2022 13:14

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 175 000 KM

Golf 6 tdi highline CH

Shes golf 6 2.0 tdi highline 4 motion 140ps
Manual 6+R , Km 175000 te garantuera +liber servisi nga zvicrra
Ne gjendje te rregullt i gatshem per qdo lloj prove
Nr kontaktues :045-588-154

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit