Vetura në shitje Mercedes-Benz C 250

Kjo veture ka pasur 181 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/08/2022 13:24

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 252 300 KM

Mercedes-benz AMG-Line

Shes mercedes-benz c250 2.2 cdi 204ps 2012
Automatik i ardhun nga zvicrra +liber servisi i doganuar
ne gjendje perfekte i gatshem per qdo lloj prove
nr kontaktues :045-588-154

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit