Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 7926 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/03/2023 21:25

32,499 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 100 300 KM

Audi A5 shitet

Audi A5 e vetbler ne hamburg te gjermanis
2Sline
Sportback
Quattro
190ps
Kilometra te garantuara
Ekstra ceramikpolir
Ndrim boj vetem me Gjip
Audi Q3 Q5 2014-2015

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit