Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 4617 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/08/2022 18:38

6,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 360 000 KM

Audi A4 TDI Automatik Klimatronik v.p.2007 RKS

Shes Audi A4 Automatik Klimateonik viti i prodhimit 2007 RKS, në gjendje të mirë në motorr, karesori dhe interier.

Çmimi: 6300 euro.
Tel: +38345698150.

Shpërndaje:

Veturat e fundit