Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 977 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/08/2023 14:33

8,300 EUR
8,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 170 000 KM

VW Polo

Makina sa ka ardh pi gjermanies

Dogana u kam 2.500 €

I kini me kontroll Technik tgjermanies dhe tkosoves.

Service sa u ba.
Me ndrrim Filter airti, ndrimir i uljes, ndrimi i filterit tnaftes, me liber Servicit.
Me gumat e dimnit.
Gumat e veres jan te reja.
Makina ka Tempomat, dhe nzemje ne korrika, klim, Tempomat, me senzora tparkingut mrapa.

Makina asht e rujtun.

Per mashum Informationen na Kontaktoni ne WhatsApp a Viber +4917670290050

Shpërndaje:

Veturat e fundit