Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 555 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2022 14:11

8,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 180 000 KM

Vetura ne shitje Volkswagen Golf VI

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit