Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 475 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2022 20:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vjollcë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 160 000 KM

Shes Skoda Fabia Style 1.4 TDI Automatik DSG 2016

Shitet Skoda Fabia Style 1.4 TDI 66kw 90ps Automatik DSG 2016 e sapo ardhur nga Gjermania me 160.xxxKm te Garantuara me Dogan te Paguar Full Ekstra Vetura Posedon , Distanc Control , Start Engine Stop ( Ndezje ne Pull ) , Clima Tronik , Navigation , Lleda Para dhe Mbrapa , Ulse me Nxemje , Senzora Parkingu , Kamer Mbrapa , Senzora Te Shiut , Senzor ne Pasqyre , Xhama te Erresuar nga Prodhuesi , Xhama Elektronik , Start / Stop , Bluetooth Telefon , Aux , USB , Komanda ne Timon , Auto Start/Stop , Dy Qelsa , Liber Servisi , Per Me Shum info TEL : -> 044 406 206 Viber : -> +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit