Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 666 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/10/2022 20:36

19,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Volkswagen Passat

Vetura ne gjendje perfekte, dhe eshte e garazhuar gjithe kohen, ndersa shumicen e rasteve eshte vozitur vetem rruge te gjate dhe ne Europe. Vetura eshte 2.0 dhe 190 PS. Vetura posedon ekstra full specifikacione: - kamere 360 shkalle - auto parking - klime 3 zonale - monitorim i gomave - ambient lighting - smart kameren perpara - asisti ne ndalesa emergjente duke perdorur senzor dhe kameren e mençur - HQ drita smart - sistemi i sigurise para ndeshjes (auto brake) - sistemi i gjithi touch screen -fellne origjinal (shih ne foto) -xhama te pasagjereve 50% te zeza (fabrikisht) per cdo informate ne viber +38349121242

Shpërndaje:

Veturat e fundit