Vetura në shitje BMW 316

Kjo veture ka pasur 747 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/09/2022 15:09

10,200 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 244 000 KM

BMW E90 Facelift

Shitet BMW E90 2.0 316D Manual Facelift!

Ne gjendje te rregullt, me KM te garantuara me liber servisi. Pronari i dyte prej fabrikes.

Vetura posedon:
Fellne 18inch
Goma 2022
Business Navi
Dirta Bixenon
Stopa Led
Sinjalizues Led
Xhama elektronik
Senzor parkimi (para mbrapa)
Auto Start-Stop
Blackout Edition
-Black Headliner
-Black Interior
-Black Exterior)
Sound System (Under seat subwoofer) CD+AUX
Ski Bag

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit