Vetura në shitje Talbot Horizon

Kjo veture ka pasur 3502 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/02/2016 00:02

2,799 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

gazi

  • Prishtinë
  • 04999999

Po

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit