Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 392 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/10/2022 19:42

7,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1693 cm³ 232 125 KM

Opel Meriva

Opel Meriva 1.7 disel
Km 232125
Drita led
Manuel

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit