Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 3541 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/03/2023 19:51

8,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 300 000 KM

Vw Golf 6 1.6 TDI DSG Style BlueMotion 2012

Vw Golf 6 Style,
BlueMotion,
1.6 TDi (1,598 ccm),
77 kW ose 105 HP,
DSG,
Disel - EURO 5,
model 2013,
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
dy qelsa,
autohold,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat elektrike, dhe sportive,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor parkingu,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur nga Holanda,
dogana e sapo paguar,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
fellne te bukura dhe goma te reja.

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit