Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 723 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/10/2022 10:16

6,800 EUR
6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 280 000 KM

Shes GOLF 5+ 1.9 TDI Goal

Tel:044 915 356
Shes GOLF 5 plus 1.9 TDI-77 kw 105 (matorr model te ri me partikell filter) viti i prodhimit:11.2006 model GOAL.
Vetura eshte super gjendje,Nje pronar ne KS.Regjistrim 8 muaj.
Dritat para xenon big xenon dhe robot(ndezja e dritat kat sjellet timoni),
Ulse me nxemje,Klimatronik,Shiber,Kuke terhqese,Senzora parkingu,Timon
tresh,Dy pal goma,Fellga te golf 6.
Mundesi ndrrimi.

Shpërndaje:

Veturat e fundit