Vetura në shitje Saab 9-5

Kjo veture ka pasur 3033 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/01/2016 07:35

2,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 220 000 KM

Shes veturen Ose ndërroj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit