Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 757 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/10/2022 22:09

13,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 250 000 KM

Vetura ne shitje Volkswagen Golf VII

Golf 7 ne gjendje super te mir parkohet vet senzora kerri esht folie ngjyra origjinal te zez fellne 18 Federra sport etj 043-824-805 Viber-whassap044-747-110

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit