Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1505 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/02/2023 12:43

19,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 191 000 KM

Audi A6

Audi a6 2.0 TDI, automatik 8 shpejtësi, 
* Viti i prodhimit 30/07/2014. 
* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional) 
* Senzora Parkingu 
* Nxemje ne Karrika 
* KLIMATRONIC 
* Dritat Para XENON dhe BIXENON 
* Drita Para LED 
* Drita Mrapa LED 
* StarStop System, Auto Hold System 
* Pasqyret me nxemje 
* Trupi galvanizuar (Nuk ndryshket) 
* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED 
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR 
* Sistemi i Hapjes dhe Mbylljes se Gepekut ne menyr Automatike ( Me Pulle) 
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 4 zona, 
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas 
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese 
* Night vision 
* Kuk tërëheqëse paluse 
* Fellne 18”  goma dimri të reja
* Muzik bose 
* Xhamat mbrapa të errësuar, etj... 
* 191000 km të kaluara me garancion 
* I po sa regjistruar në RKS për herë të parë 11.10.2022 deri 10.10. 2023.

Shpërndaje:

Veturat e fundit