Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 155 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/10/2022 12:27

1 EUR

(Çmimi)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 0 195 KM

RENAULT CLIO 1.5 DCI-ECO VITI 2012 PA DOGAN 044421138

RENO CLIO 1.5 DCI ECO 63 KW KM 195 VITI 2012 - PA DOGAN
VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM EKONOMIKE ,POSEDON : LIBER SERVISI ME FAKTURA ,KLIM,CENTRAL DYER,BORD COMPJUTER,KOMANDA TIMON, ETJ
TEL 044421138

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit