Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 4024 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/02/2023 16:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 214 000 KM

Bmw x3 20d xdrive M-paket

Bmw x3 20d xdrive M-paket
214000km
full opsion
pano
kamere
sensor

Siguria dhe komoditeti


  •  4x4

Shpërndaje:

Veturat e fundit