Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 2288 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/01/2016 13:11

9,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 129 000 KM

Shes Chevrolet Captiva 2.0D 2009

Eshte bler nga Siqani me km 0.0 , ka regjistrim deri ne prill dhe po ashtu jane vendosu 4 gomat te reja.
ABS,Airbags (Front and Side Airbags),ESP,Fog lamp
Four wheel drive,Immobilizer,Light sensor
Particulate filter,Rain sensor
Traction control,CD player,Central locking,Climatisation (Automatic air conditioning),Cruise control,Electric windows,MP3 interface,Multifunction steering wheel,On-board computer,Parking sensors (Rear)
Power Assisted Steering,Tuner/radio

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit