Vetura në shitje Suzuki Wagon R+

Kjo veture ka pasur 573 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/11/2022 16:11

3,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2001

Karburanti Marshi
Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 20 000 KM

Suzuki Wagon R+

makina eshte ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje sherbim

Siguria dhe komoditeti


  •  Airbag

Shpërndaje:

Veturat e fundit