Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1300 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:04:35

9,450 EUR

(Çmimi)


9,450 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 27 999 KM

Shitet Golfi 6 2.0 Tdi 2010 Model

Cmimi 9,450€ 045 45 35 77 ☎️NDRrim Jo
🔥🇨🇭SHITET GOLFI 6 2.0 TDI MANUAL 🇨🇭🔥
Modeli: TEAM NJE NDER MODELET M TE MIRA
VETURA ESHT N EMRIN TIM PERSONAL
REGJISTRIMI SKADUM”
Viti 2009 MODELi 2010 EDHE N LIBER GJERMANIS
VETURA ESHT E GARANTUAR QE NUK KA PAS NDONJE AKSIDENT
ESHT GOLF 6 PER MERAKLI I RUAJTUR DHE I MIRMBAJTUR
SERVISAT E BER ME KOH KAISHI DHEMZOR T NDRRUAR N 230KM
I Garazhuar
KARASERI T RUJTUN ,Ceramik,
Dritaret e Errsuar Fabrikisht Edhe n librez
Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 2.0Tdi nuk Ndihet qe esht ndez ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa Gervishtje.
Ndrrusi Shpejtsive 5+R
Posedon: paisje Extra
*Klim Funksionale
* Navigacion Fabrikisht
*Abs
*Central
*TImon Levizes Posht Lart
*Karrikat Me Nxemje
*Senzor Prakimi Para-Mbrapa- Anash
*Pasqyret Elektronike - Drita n Pasqyr
* Pasqyret me Nxemje
*Xhamat Elektronik
* Klimatronik 2 Zesonale
*Dritat e Mjegulles Mrapa
* Drita e Mjegulles Para
* Bluetooth Aux Cd
* Kuk terheqse Fabrikisht Qe Mund te heqet Ne Menyr Elektronike me Pull kur deshironi
* Fellne te Golfit Orginal GTD 700€ t blera
* Vetures nuk i nveojitet Asni Investim
Te interesuarit per nje Vetur te mir dhe te mirmbajtur mund te kontaktojn ne nr 045453577
Per Golf 6 Fjala e Fundit

Shpërndaje:

Veturat e fundit