Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo shpallje ka pasur 676 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2022 19:24
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

25,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 59 000 KM

Volkswagen Golf VII

Golf 7 GTI Performance Viti prodhimi Mars 2019 Kilomertazh 59.500km 7 shpeitsi DSG Benzin 245ps 180kw

Siguria dhe komoditeti


Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha