Vetura në shitje Lexus RX Series

Kjo veture ka pasur 689 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/11/2022 04:15

20,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- 28 520 KM

2018 Lexus RX 350 Full Options for sell

2018 LEXUS RX 350 Used for sale

it is still very clean like new,full option with perfect tyres ( [email protected])

Mileage : 28520Km
EXT : WHITE
Transmission : Automatic
Drivetype : AWD, All Wheel Drive
Fuel : Gasoline
Engine : 3.5L V6 DOHC 24V


Serious and interested buyers should contact via email ( [email protected])

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit