Vetura në shitje Nissan Pathfinder

Kjo veture ka pasur 576 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/11/2022 14:31

18,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- 12 677 KM

2017 Nissan Pathfinder Platinum Full Option for sale

2017 Nissan Pathfinder Platinum Full Option for sale


Used 2017 Nissan Pathfinder Platinum

2017 Nissan Pathfinder Platinum , it is still very clean like new, it is
GCC Specification , full option with perfect tyres ( [email protected])

Mileage: 12,677 miles
Exterior Color: Gray Metallic
Interior Color: Black
Gas Mileage: 20 MPG City
27 MPG Highway
Engine: V6
Drivetrain: Front-Wheel Drive

Serious and interested buyers should contact via email ( [email protected])

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit