Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1229 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/11/2022 20:04

13,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Golf 7

VW Golf 7 2.0 Tdi
Viti:2013 Highline
Automatik DSG
I doganuar
2 qelsa me liber
Distronic LaneAssist Ambienglight
Karikanxemje Front Navigacion etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit