Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 417 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/11/2022 11:13

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 225 000 KM

Mercedes Benz Avantgarde C220 AUTOMATIK 2013

Shitet Mercedes Benz Avantgarde C220 CDI Automatik 2013 i Sapo Ardhur nga Gjermania Vetura Mund Te Shitet Me Dogan dhe Pa Dogan Vetura Posedon , Clima Tronik , Navigation , Lleda Mbrapa , Ulse GjysemLekur , Ulse me Nxemje , Senzora Parkingu Para dhe Mbrapa , Senzora Te Shiut , Senzor ne Pasqyre , Bluetooth Telefon , Aux , USB , Komanda ne Timon , Auto Start/Stop , Fellne 17 , Dy Qelsa , Per Me Shum info TEL : -> 044 406 206 Viber : -> +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit