Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 253 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/11/2022 11:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 222 000 KM

VW Golf 6 STYLE 2.0 TDI 2012

Shitet Golf 6 STYLE 2.0 TDI 2012 i Sapo Ardhur Nga Gjermania Vetura Mund te Shitet me Dogan dhe Pa Dogan Vetura Posedon , Klima Tronic , Tempomat , Ulse me nxemje , Komanda ne Timon , Navigation , Bluetooth Telefon , Aux , USB , Senzora Parkingu Para dhe Mbrapa , Senzora te Shiut , Senzor ne pasqyre , Xhama te erresuar nga prodhuesi , Fellne 16 me Goma te Reja te Dimrit , Liber Servisi , Etj , Per Me Shum info : TEL : -> 044 406 206 VIBER : -> +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit