Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1165 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2022 09:52

9,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Tiguan 2.0 TDI-Automatic DSG 4 motion Full panoram i doganuar

Tel:044 915 356
Shes Tiguan 2.0 TDI Automatic DSG viti 2008 (4x4) ne super gjendje full opsion me krejt serviset e kryme.
10 muaj regjistrim.
Full panoram,ulse elektrike lekur me nxemje,Komanda ne timon,Klimatronik,Navigation,Gjamat e zi mbrapa ne librez,Autohold,2 qelsa,Kuke terhqese i del dhe i mbyllet me pulle,Goma dimri.

Shpërndaje:

Veturat e fundit