Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 794 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2022 09:57

6,700 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Caddy Life 1.9 TDI me 5 ulse 2007 me klim

Tel:044 915 356
Shes Caddy LIFE 1.9 TDI (matorr model te ri me partikëll filter) viti 2007 me 5 ulse fabrikisht ne librez.
Pikapi eshte ne super gjendje me krejt serviset e kryme,Nje pronar ne Kosovë.
Regjistrim 6 muaj,Klim ac,Radio mp3,Der ansore dhe dy dyer mbrapa,Goma te reja dimri Tigar,Qels me dirigjus.Sdon asnje investim vetura.

Shpërndaje:

Veturat e fundit