Vetura në shitje Volkswagen Polo GTI

Kjo veture ka pasur 1161 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2022 10:06

8,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


8,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 190 000 KM

Polo GTI 1.4 TSI-180 ps Automatic DSG 2012 me dogan nga 🇨🇭🇨🇭

044 915 356
Shes POLO GTI(original)
1.4 TSI (benzin)-180 ps
VITI I Prodhimit:11.2012
Automatic DSG
I doganuar me tabela RKS
Regjistrim 1 vite
Km:198 mije Orgjinale me liber servisi
I servisuar komplet,Dy pal goma te reja.
Full opsion:
Komanda ne timon dhe shpejtesit F1-F2
Klimatronik
Ulse te thella me nxemje
Panoram
Gjamat e zi mbrapa ne librez
Fellga orgjinal GTI
Dritat para lled dhe xenon big xenon
Dritat mbrapa lled
Senzora parkingu
Full opsion
Super gjendje:asnje investim
Mundesi Ndrrimi.

Shpërndaje:

Veturat e fundit