Vetura në shitje Mercedes-Benz E 200

Kjo veture ka pasur 1490 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2023 10:25

12,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2143 cm³ 270 000 KM

Mercedes-Benz E 200 CDI BlueEfficiency Automatik 2013

Mercedes-Benz E-Class
BlueEfficiency Standard
E 220 CDI (2,143 ccm)
125 kW / 170 HP
7G- Tronic
Automatik
model 2014,
Diesel - EURO 5
me liber te servisit me full histori,
me te gjitha serviset e kryera,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat lekure me ngrohje dhe elektrike,
timon multifunksional (komanda),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb,
dy qelsa,
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
dogana e sapo paguar,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
goma te reja dhe fellne,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit