Vetura në shitje Mercedes-Benz 270

Kjo veture ka pasur 2114 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/12/2022 21:54

4,000 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2600 cm³ 300 000 KM

Vetura ne shitje Mercedes-Benz 270

SHITET MERCEDES BENZ W211/270CDI TE GJITHA SHERBIMET E BERA GOMA TE REJA LETRA TE SAPO PRERA PER NJE VIT CMIMI 4000€ i diskutueshem

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit