Vetura në shitje Hyundai Tucson

Kjo veture ka pasur 1078 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/12/2022 10:02

21,470 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 150 000 KM

SHES HYNDAI TUCSON ME FATURE ME TVSH TE ZBRITSHME

Me servise te rregullta
Zeze metalike.
Led dita gjata dhe mesme.
Drita mjegullës.
Touch screen.
Navigacion.
Interieri - Ambient Light.
Mbeshetse dores.
Kamera për rikverc.
Timon lëkurës.
Karriget me nxemje para dhe pas.
Karigat e lëkurës.
On borad comptuter.
Monitorim I shtypjes se gomave.
Imobilizer.
Opsioni 4WD me 4 rrota.
USB port. ESP.
Pasqyret ansore mbyllje elektrike.
Bluetooth.
Klima.
Automatik. 2.0 dizel.
Shpenzime ekonomike 5.5 l /100km.
Alu felne.
Dy parë goma.
ABS.
Xhama elektrik.

Ju lutem me kontkatoni ne Watsup:
+383 49 668 900.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit