Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 301 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/01/2023 18:25

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 263 000 KM

Audi A4

Audi A4 sline 2015
Cruise Control: Adaptive/Adaptive (ACC)
• Audi Drive Select: Efficiency / Comfort / Auto / Dynamic
• Lane Assist (lane monitor)
• Brake assist
• Senzora parkimi para dhe pas
• Bluetooth
• Aux-in
• Radio and CD player
• Start/Stop system
• Tire pressure monitoring system
• Electric parking brake
• AutoHold holding
• Drita Bi-Xenon headlights
• LED daytime running lights
• Drita te mjegulles
• Timon multifunksional
• Leather-alcantara interior
• Ulese Sportive
• Air conditioning: Automatic
•Trip computer
• Senzora shiu
• Pasqyre dhe karrika me nxemje
• Anti-skid system
• 2 x qelsa
• 263000km qdo servis ne servis te autorizuar
• +38345580560

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit