Vetura në shitje BMW Series 3

Kjo veture ka pasur 244 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/01/2023 10:15

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

BMW GT 3 2016 Special Editon

BMW GranTurismo Serie 3 / 2.0disel

E ardhur nga Zvicrra / 10muaj RKS / Kilometrat e Garantuara ;

Navi/Xenon/Bi-Xenon Leda/DVD/ F1 /Karrikat me nxemje/ 4 Gomat e reja te dimrit etj ..

Special Edition

📲048/80/30/85
📲044/80/30/85

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit