Vetura në shitje Mitsubishi Outlander

Kjo veture ka pasur 4206 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2016 09:57

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 133 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mitsubishi Outlander 4x4, 2010

Sapo ardhun ne gjendje shum te mire. Ekstra: 7ulse ,tiptronik automatik, kamera mbrapa,karrika me nxehmje dhe elektronike, shiber elektronik, 4x4 ose variant me te parat elektronik, dvd,navigacjon,muzik me Usb me harddisk dhe Aux ekstra nga mitsubishi,me liber servisit 133000km te kalume me garancjon dhe e ka motorrin si te merzedesit 220 dizell

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit