Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 327 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/01/2023 11:02

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 280 000 KM

Vw Passat 2.0 TDI DSG 4 Motion BlueMotion

Vw Passat 2.0 TDI
2.0 TDi (1,998 ccm),
BlueMotion,
DSG (Automatik- Duplex)
Disel - EURO 5,
4 Motion,
model 2012,
280000 Km,
RKS deri 08.2023,
me te gjitha serviset e kryera,
autohold,
klimatronik (klim 2 zonale),
karrikat me ngrohje,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor parkingu- kamer,
radio, cd,
ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
goma te reja dhe fellne te bukura,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit