Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 456 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/01/2023 12:53

14,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 242 474 KM

Volkswagen Golf 7

VW GOLF 7 | 2017 | AUTOMATIK | 1.6 | NAFTË

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

VETURA KA:
✔ Doganë të paguar
✔ Kilometra të verifikuara
✔ Libër servisi*

Vetura mund të paguhet edhe me këste mundësur nga @virtuslending 🤝!

Tel/Whatsapp/Viber
Mob: +383 43 888 025

Eja provoje nga e Hëna deri të Shtunën ora 09:00 – 17:00

Lokacioni:
Rr. Nënë Tereza, Zona Industriale, 10000, Prishtinë (Afër UNMIK-ut, Objekti Buqaj)

Shiko fotot e veturës 👉https://www.virtus-auto.com/vetura/volkswagen-golf-7/2025

Shpërndaje:

Veturat e fundit