Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 705 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/01/2023 13:43

22,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 141 000 KM

AUDI A4

AUDI A4 | 2019 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

VETURA KA:
✔ Doganë të paguar
✔ Kilometra të verifikuara
✔ Libër servisi*

Vetura mund të paguhet edhe me këste mundësur nga @virtuslending 🤝!

Tel/Whatsapp/Viber
Mob: +383 43 888 025

Eja provoje nga e Hëna deri të Shtunën ora 09:00 – 17:00

Lokacioni:
Rr. Nënë Tereza, Zona Industriale, 10000, Prishtinë (Afër UNMIK-ut, Objekti Buqaj)

Shiko fotot e veturës 👉https://www.virtus-auto.com/vetura/audi-a4/2023

Shpërndaje:

Veturat e fundit