Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 179 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2023 20:45

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3628 cm³ 260 000 KM

Range Rover Sport 3.6 TD V8 HSE automatik 2007

Land Rover - Range Rover Sport
3.6 TD V8 HSE (3,628 ccm)
200 kW / 272 HP
Automatik
Diesel
klimatronik (klim 2 zonale),
4x karrikat me ngrohje dhe elektrike,
timon multifunksional (komanda),
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor para dhe mbrapa,
panoram,
radio, navigacion,
cd, ssd, blue-tooth,
esp, abs, arb
tempomat,
central alarm,
dritat xenon,
me te gjitha serviset e kryera,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
goma te reja dhe fellne 22 coll.

Per me shume info :
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Shpërndaje:

Veturat e fundit