Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 528 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/01/2023 21:13

9,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 279 000 KM

Shes veturen VW Golf 6

Shitet Golf 6 Kavan
* 2013
* Dsg Automatik
* Interieri lekure
* Posedon
Karrika me nxemje, Retrovizore me nxemje, Drita automatike, Navigacion, Aux, Usb, Bluetooth, Komanda ne timon, Climatronik dy zonale, Shpejtesi ne timon F1 dhe F2, Senzora parkimi,
* Dy pare goma vere dhe dimer
* Servisin e sapo kryer, rrypin dhemzor te ndrruar,
* Regjistrim deri ne korrik 29 korrik 2023
* I importuar nga Zvicrra ne 2021

Shpërndaje:

Veturat e fundit