Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 535 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/01/2023 13:18

11,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 260 000 KM

GOLF 7 COMFOR LINE 1.6 diesel 2013 i doganum

(Rreth Qmimit dhe Mundesis se ndrrimit na kontaktoni:044 915 356)
Shes GOLF 7
Comfor Line
I sapodoganuar,Regjistrimi i pare ne KS deri ne muajin e 7,2023.
1.6 TDI-81 kw 110 ps diesel-6 shpejtesi.
Viti:10.2013
Park Senzora,Autohold,Komanda ne timon,Tempomat,Navigation,Kuke terheqse,Fellga 18 inq me goma dimri.
Mundesi Ndrrimi.

Shpërndaje:

Veturat e fundit