Vetura në shitje Volkswagen Anfibio

Kjo veture ka pasur 130 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2023 01:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2021

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Portokalle 4

Kubikazha Kilometrazhi
- -

blini kartëmonedha të falsifikuara 100% të pazbulueshme WhatsApp: +306995209818

fatura jonë e notës AA mund të kalojë edhe testin UV. që nuk dallohet nga syri dhe nga prekja. ne jemi në partneritet me banka dhe institucione të tjera financiare në mbarë botën, të cilët na ndihmojnë dhe na ndihmojnë në printimin dhe shpërndarjen e kartëmonedhave të falsifikuara reale dhe të pazbulueshme që mund të përdoren kudo pa problem.
të gjitha kartëmonedhat tona dollarë, euro dhe paund kanë karakteristikat e sigurisë më poshtë
-holograme dhe shirita holografikë
-mikro-Shkronja
-Bojë dhe fije metalike
-ujëra
-Detektoni IR
-Karakteristikat ultraviolet
-Shiko përmes Veçorive
-numër serial të ndryshëm
me të gjitha këto veti në shënime, shënimet tona janë të sigurta për t'u përdorur.
ku mund të përdoren shënimet tona: Restorant, Bank, Super Market, Qendra tregtare, Mc Donald, stacion benzine, metro-autobus dhe stacione treni ATM, etj.. më kontaktoni përmes WhatsApp: +306995209818

Shpërndaje:

Veturat e fundit