Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 508 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2023 10:39

11,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 219 000 KM

SKODA FABIA

SKODA FABIA | 2017 | MANUAL | 1.4 | NAFTË

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

VETURA KA:
✔ Doganë të paguar
✔ Kilometra të verifikuara
✔ Libër servisi*

Vetura mund të paguhet edhe me këste mundësur nga @virtuslending 🤝!

Tel/Whatsapp/Viber
Mob: +383 43 888 025

Eja provoje nga e Hëna deri të Shtunën ora 09:00 – 17:00

Lokacioni:
Rr. Nënë Tereza, Zona Industriale, 10000, Prishtinë (Afër UNMIK-ut, Objekti Buqaj)

Shiko fotot e veturës 👉https://www.virtus-auto.com/vetura/skoda-fabia/1976

Shpërndaje:

Veturat e fundit