Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 598 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2023 12:01

14,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 150 000 KM

PEUGEOT 308

PEUGEOT | 2019 | AUTOMATIK | 1.5 | NAFTË

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

VETURA KA:
✔ Doganë të paguar
✔ Kilometra të verifikuara
✔ Libër servisi*

Vetura mund të paguhet edhe me këste mundësur nga @virtuslending 🤝!

Tel/Whatsapp/Viber
Mob: +383 43 888 025

Eja provoje nga e Hëna deri të Shtunën ora 09:00 – 17:00

Lokacioni:
Rr. Nënë Tereza, Zona Industriale, 10000, Prishtinë (Afër UNMIK-ut, Objekti Buqaj)

Shiko fotot e veturës 👉https://www.virtus-auto.com/vetura/peugeot-308/2001

Shpërndaje:

Veturat e fundit