Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1026 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:56:58

4,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 272 278 KM

POLO 1.9 TDI (74)KW

POLO 1.9 TDI (74)KW
VITI 2002
RKS I SKADUAR
KLIMATRONIK
ABS
HIDRAULIK
GJAMAT EKELTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit