Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1028 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/04/2023 14:47

26,300 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 110 000 KM

Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Executive 4Motion BlueMotion 2017

Volkswagen Tiguan,
Executive 4Motion BlueMotion,
2.0 TDi (1,968 ccm),
110 Kw / 150 HP ,
110 000 Km,
Automatik (DSG-Duplex),
4motion (4x4),
regjistrimi i pare 2017,
model 2018,
disel - EURO 6,
8 shpejtsi (8-SPEED),
klimatronik (klim 4 zonale),
uleset lekure (leather),
uleset elektrike dhe me ngrohje,
rregullimi i ulseses sipas memories (memory seat)
bagazhin me hapje dhe mbyllje automatike (buton),
shpejtsi ne timon F1 + - ,
timon multifunksional,
timon me ngrohje,
xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht,
senzor para dhe mbrapa,
kamera e jashtme e parkimit,
ndihme parkimi (park distance control)
ndihma e frenimit (brake assist)
kontrolli elektronik i stabilitetit (sability control)
power liftgate (ngritje elektrike)
nisja ne distance (remote start)
sistemi i paralajmrimit te perplasjes (collision warning system)
paralajmërim per largim nga korsia (lane departure warning)
mbajtje automatike (autohold)
autopilot,
touch screen (ekrani me prekje)
drita led dhe automatike
radio, cd,
navigacion,
ssd, blue-tooth,
esp, abs,
tempomat,
central alarm,
i sapo ardhur,
dogana e sapo paguar,
me te gjitha serviset e kryera,
ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike,
fellne te bukura origjinale dhe goma te dimrit Hankook,

Per me shume info:
Telefon : +383 44 40 99 22,
Instagram : autosallonandi
Facebook : Auto Sallon ANDI
Web : www.autosallonandi.com
Lokacioni : Veternik, Prishtine (Mbrapa Gorenjes).

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit