Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 286 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/01/2023 15:46

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

BMW 120 DIZEL VITI 2006 NAVIGACION ULSE NXEMJE FULL OPSION

BMW 120 DIZEL VITI 2006
NAVIGACION
ULSE NXEMJE
FULL OPSION
☎️ 049 555 788
☎️ 048 456 888

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit