Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 468 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/01/2023 10:54

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 236 283 KM

OPEL ZAFIRA

OPEL ZAFIRA | 2013 | MANUAL | 1.6 | NAFTË | 92kW/125KF
Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

SPECIFIKAT E VETURËS:
6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa)
ABS (Anti-lock Braking System)
ESP (Electronic Stability Control)
Senzor për matjen e temperaturës së jashtme
Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX
Dritaret elektrike prapa
LCD instrument tabela me bord kompjuter
Drita të mjegullës prapa
Ulëset nga materiali shtof
12V prizë në panelin përpara
Retrovizori i brendshëm me errësim manual
16" Fellne çeliku me mbuloja dekorativ
Klimatizim manuale një zonale
Timoni multifunksional nga lëkura
Mbyllja qendrore me pilot
Radio me CD, AUX dhe DAB
Family pack: 7 ulëse
Mbrojteëset nga dielli me pasqyre me ndriçim

Shpërndaje:

Veturat e fundit